Інформація про компанію

 Мережа NOVUS успішно працює в Україні з 2008 року. За підсумками 2016 року товарообіг мережі склав 8,9  млрд. грн.

NOVUS - інвестиційний проект литовського холдингу BT INVEST (Вільнюс). Це хороший приклад реалізації європейського підходу до побудови роздрібного бізнесу на вітчизняному ринку рітейлу.

Управління торговою маркою NOVUS (супермаркети і гіпермаркети) і NOVUS Експрес (магазини «біля будинку») здійснює компанія «НОВУС УКРАЇНА».

На сьогоднішній день під брендом NOVUS працює 37 сучасних магазинів різних форматів - з площею торгових залів від 800 кв. м до 8 000 кв. м.

На сьогоднішній день магазини під брендом NOVUS працюють у Києві, Борисполі, Бучі, Білій Церкві, Ірпені, Броварах, Вишневому, Тернополі, Черкасах, Миколаєві, а також - у Рівненській і Житомирській областях.

У 2015 році до мережі NOVUS приєдналося 2 франчайзингових магазини в Миколаєві, а в 2017 році ще 1 магазин у Тернополі. Постійно ведуться переговори з приводу франчайзингу з іншими партнерами.

Загальна площа наших торгівельних комплексів - понад 170 000 кв. м, з них торгова площа супермаркетів NOVUS - більше 80 000 кв. м.

Основна ідея NOVUS - інвестиції в покупця. У його здоров'я, економію його часу і задоволення від відвідування магазину. Наші магазини комфортні, красиві і високотехнологічні, при цьому ціни середньоринкові .

Торгова мережа NOVUS пропонує широкий асортимент різних категорій товару - понад 45 000 найменувань ( від продуктів і напоїв до одягу і садових інструментів). Ми сповідуємо філософію свіжих, здорових і смачних продуктів.

Одна з «фішок » компанії «НОВУС УКРАЇНА» - це ексклюзивний асортимент. Ми пропонуємо близько 1 500 найменувань продукції власного виробництва (від кулінарії і свіжої випічки до копченого м'яса і риби) та прямий імпорт (продукцію, яку компанія Best Imports Ltd. ексклюзивно імпортує для нашої мережі). Також в магазинах NOVUS присутній великий вибір органічних, екологічно чистих і дієтичних продуктів.

Всього в обслуговуванні магазинів NOVUS задіяні більше 600 постачальників товарів і понад 100 компаній-партнерів.

Українським покупцям до вподоби європейський комфорт і якість здійснення покупок в нових магазинах NOVUS, постачальникам і партнерам імпонує європейський підхід і висока планка стандартів бізнесу компанії «НОВУС УКРАЇНА».

Мережа NOVUS  має сертифікат відповідності міжнародним стандартам ISO 9001:2015 та сертифікат НАССР, який підтвердив високі стандарти під час виробництва харчової продукції.

У 2013 році NOVUS почав довгострокову співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку. ЄБРР надав компанії 50 млн. доларів інвестицій на організацію сектора торгівлі продуктами харчування в Україні.

Представники ЗМІ можуть отримати додаткову інформацію про торговельній мережі NOVUS та компанії «НОВУС УКРАЇНА», відправивши нам свій запит.

Яндекс.Метрика