Прес-релізи

Маленькі серця в твоїх руках
Мережа NOVUS запускає благодійну акцію Маленькі серця в твоїх руках, яка має на меті зібрати кошти на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. 
Європейський супермаркет для жителів Вишневого
25 грудня 2015 о 13.00 відбудеться відкриття супермаркету NOVUS у місті Вишневе (Київська область) за адресою вул. Святошинська, 28А.
 
Відкриття нового NOVUS
11 грудня 2015 року в 14.00 відбудеться відкриття нового магазину NOVUS у Києві за адресою Софії Русової, 1А.
 
«Картелю» не було!

Представники Комітету з роздрібної торгівлі Європейської Бізнес Асоціації висловлюють своє розчарування щодо умов ведення бізнесу в України у відповідь на звинувачення цивілізованого ринку

Гіперможливості в гіпермаркеті NOVUS
     4 квітня 2015 о 10.00 відбудеться відкриття найбільшого гіпермаркета NOVUS у місті Київ за адресою вул. Здолбунівська, 7Г.
Європейський сервіс для жителів Броварів

28 листопада 2014 о 12.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS у місті Бровари (Київська область) за адресою вул. Київська, 253.

Європейські стандарти якості сервісу NOVUS

3 жовтня 2014 року о 14.00 відбудеться відкриття нового супермаркету NOVUS у Києві біля метро «Лісова», за адресою: пр. Броварський, 18 д.

Якісний сервіс для жителів області

27 вересня 2014 року в 10.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS у місті Буча (Київська область) за адресою вул. Києво-Мироцька, 104д.

Українці переходять на європейську модель покупок

Гіпермаркети більш популярні в Україні, ніж маленькі магазини біля будинку - таку тенденцію відзначила мережа NOVUS, коли провела чергові до

NOVUS надає реальні знижки

У NOVUS стартує безпрецедентна соціальна програма. Мережа надає знижку -50% на найбільш необхідні товари для кожного.

NOVUS презентує концерт Богдани Півненко

Мережа супермаркетів NOVUS виступила партнером цьогорічного концерту Богдани Півненко, який відбувся 15 червня 2014 року у приміщенні Рівненської обласної філармонії.

Готуємо разом із NOVUS!

ТМ NOVUS стала партнером найпопулярнішого кулінарного TV-шоу України - «Все буде смачно!» на каналі СТБ.

Компанія «Новус Україна» щодо ситуації, яка склалася з продовольчими супермаркетами в Україні

Останнім часом до компанії «Новус Україна» надходить велика кількість запитів прокоментувати ситуацію, яка склалася з продовольчими супермаркетами в Україні, і зокрема з NOVUS.

NOVUS відкриває другий гіпермаркет у Києві

14 грудня, у 11:00 у столиці відбудеться урочисте відкриття другого гіпермаркету NOVUS. Найбільший за площею магазин стане 28-м за рахунком для швидкозростаючої торгівельної мережі.

Перший NOVUS на Печерську відкриє свої двері 25 жовтня

У п'ятницю, 25 жовтня в 13.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS в центрі Києва за адресою бульвар Дружби народів, 16-А, між станціями метро «Либідська» і «Дружби Народів».

Європейські стандарти NOVUS приходять в Голосієво
16 серпня о 15:00 за адресою вул. Ломоносова, 73А відбудеться урочисте відкриття 11-го магазину NOVUS в Києві, який стане 26-м супермаркетом мережі в Україні.
 
Ювілейний NOVUS в Україні

26 липня в 13.00 відбудеться відкриття 25-го супермаркету NOVUS в Україні і 10-го в столиці.

Компанія «Новус Україна» відкриє 25 супермаркет NOVUS

Новий супермаркет NOVUS відкриється 26 липня в Києві на вулиці Червоногвардійська, 1А ( біля станції метро «Чернігівська»). Це буде 25-й супермаркет NOVUS - в Україні і 10-й - у столиці.

Novus розширився на 1 до 23

ТОВ "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових магазинів Novus, відкрила новий супермаркет в Києві 24 травня 2013 року, розширивши мережу до 23-х.

Мережа Novus розширилася до 21

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, відкрило новий супермаркет в Києві 18 січня 2013 року, розширивши мережу до 21 об'єкта.

Мережа Novus розширилася до 20

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, відкрила новий супермаркет в Києві 21 вересня 2012 року, розширивши мережу до 20 об'єктів.

Відкрився 1-й в Україні магазин у форматі гіпермаркету Novus

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, 8 вересня відкрив перший в Україні магазин у форматі гіпермаркету, розташований у Києві по пр.Бажана, 8.

"Новус Україна" розширив мережу до 20 торговельних об'єктів

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, відкриє до кінця вересня два магазини в Києві, розширивши тим самим мережу до 20 діючих торгових об'єктів.

У столиці відкрився перший гіпермаркет Novus

Найбільший гіпермаркет Novus, що відкрився в суботу на проспекті Бажана, - відмінний приклад реалізації європейської концепції рітейлу в Україні.

У Києві відкрився європейський гіпермаркет NOVUS

8 вересня відкрився перший гіпермаркет торгової мережі NOVUS, що задає європейські стандарти торгівлі в столиці України.

Мережа Novus розширилася на 1 до 17

Компанія "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових супермаркетів Novus, відкрив новий супермаркет в Севастополі 8 липня ц.р., розширивши мережу до 7 магазинів у Севастополі та 17 магазині

NOVUS розшириться до 16 магазинів 18 лютого

Компанія "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових супермаркетів Novus, завтра,  18 лютого ц.р.

Novus розшириться до 21 магазину в 2011 році

Компанія "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових супермаркетів Novus, має намір розширити мережу до 21 магазина в цьому році.

Novus відкрився в ТЦ "Палладін"

Литовська компанія BT Invest, що розвиває мережу продуктових супермаркетів Novus, відкрила сьогодні, 26 листопада,  новий торгівельний об'єкт у Києві на пр.Палладіна, 7.

Novus відкривається у складі ТРЦ "Дрім Таун"

22 жовтня ТОВ "Віта-Верітас " відкрила двері першої частини ТРЦ "Дрім Таун", розташованої між станціями метро "Оболонь" і "Мінська".

Відкрився 12-й Novus

З0 липня мережа супермаркетів Novus відкрила свій магазин в Черкасах за адресою бульвар Шевченка 399/2.

Відкрився супермаркет Novus

Наприкінці вересня в Рівному розпочав роботу супермаркет литовської мережі Novus, що належить компанії BT Invest, повідомили в компанії "Модерн- Експо".

Яндекс.Метрика