Постачальникам

Директор департаменту категорійного менеджменту Світлана Данько Svitlana.Danko@novus.ua
Напої, тютюнові вироби Керівник відділу Анна Пінкевич Anna.Pinkevich@novus.ua
Міцні алкогольні напої Сергій Глинський Sergey.Glinskiy@novus.ua
Вино Маєвська Олена Olena.Mayevska@novus.ua
Безалкогольні напоїМарія Слободян Mariya.Slobodian@novus.ua
Пиво, цигарки, слабоалкогольні напоїЄвген Курочка evgeniy.kurochka@novus.ua
Косметика, товари для немовлят, галантерея, жіноча гігієна Ірина Охота-Омельяненко Irina.Ohota-Omeljanenko@novus.ua
Побутова хімія, товари для тварин, паперові вироби, пакети Ірина Охота-Омельяненко Irina.Ohota-Omeljanenko@novus.ua
Непродовольчі товари Керівник відділу Ірина Охота-Омельяненко Irina.Ohota-Omeljanenko@novus.ua
Дитячі іграшки, одяг, взуття, спорт, гриль, атрибутика для свят, садКозаченко Марія Mariia.Kozachenko@novus.ua
Посуд, кухонне приладдя, декор, господарчі товари, товари для немовлят, автотовари, книги, преса, прилади табачні Анна Грома  Anna.Groma@novus.ua
Текстиль, канцелярія, електротовари (лампи, батарейки, кабелі), хаусхолд, одноразовий посуд Анна Грома Anna.Groma@novus.ua
Швидкопсувні товари Керівник відділу Валерій Нечитайло Valeriy.Nechitaylo@novus.ua
Молочні продукти Чорнухіна Ірина irina.chernuhina@novus.ua
Сир, маргарин, масло, яйця Євгенія Ковтонюк evgeniya.kraevskaya@novus.ua
Риба охолоджена, риба заморожена та рибні вироби, морепродукти Віталій Змерзлий Vitaliy.Zmerzlui@novus.ua
Ковбасні вироби, м’ясо, м’ясні вироби, власне виробництво Яна Фоміченко Yana.Fomichenko@novus.ua
Овочі , фрукти, квіти, саджанці, насіння, соління Людмила БілоусLudmila.Belous@novus.ua Мотишена ІринаKimotyshenai@novus.com.ua Шуть Тетянаtatyana.shut@novus.ua
Хліб, сушки Руслан Бабіч Ruslan.Babich@novus.ua
Заморожені овочі та фрукти, заморожені напівфабрикати, морозиво, торти, в тому числі власного виробництва Руслан Бабіч Ruslan.Babich@novus.ua
Кулінарія власне виробництво Віталій Змерзлий Vitaliy.Zmerzlui@novus.ua
Бакалія та кондитерські вироби Керівник відділу Галина Григоричева Galina.Grigoricheva@novus.ua
М’ясні та рибні консерви, соуси, кетчупи, майонез менеджер Марина Шаповалова Marina.Shapovalova@novus.ua
Овочева та фруктова консервація, спеції, мед, згущене молокоНадія Стешенко Nadezhda.Steshenko@novus.ua
Снеки, горіхи, сухофрукти, насіння, борошняні кондитерські вироби, спортивні товари Володимир Лебедєв Vladimir.Lebedev@novus.ua
Крупи, макарони, борошно, цукор, сіль, олія Володимир Лебедєв Vladimir.Lebedev@novus.ua
Шоколад, цукерки, дитяче харчування, солодощі Вікторія Рубан KiRubanV@novus.com.ua
Власні торгові марки (вітчизняні виробники) Дмитрашина Ірина irina.dmitrashina@novus.ua
Власні торгові марки (імпорт) Перцева Ірина iryna.pertseva@novus.ua