Постачальникам

Директор департаменту категорійного менеджменту Дарія Іванченко Dariia.Ivanchenko@novus.com.ua
Менеджер по оптовій закупівлі Леся Архангельська Lesya.Arkhangelska@novus.ua
Рибні продукти, заморозка, консерви рибні, кулінарія, фасовані соління Віталій Змерзлий Fish@novus.ua
Кондитерка, діабетика, здорова їжа Євгенія Шевчик Evgeniia.Shevchyk@novus.ua
Молочні вироби, сири, заморожені овочі, майонези, морозиво Світлана Данько Milk@novus.com.ua
М'ясні вироби, м'ясо охолоджене та заморожене Валерій Нечитайло Meat@novus.com.ua
Хімія, косметика, гігієна, дитяча гігієна, товари для тварин, автотовари, інструменти, сумки, валізи Влад Базавлук Nonfood4@novus.com.ua
Овочі, фрукти, насіння, живі квіти Сергій Рябцев Fruits@novus.com.ua
Канцелярія, книги, аудіо, відео, фототовари, побутова техніка, освітлення, інсталяція світла, дитячий одяг, текстиль, дитячі товари Людмила Криницька Nonfood1@novus.com.ua
Алкогольні, безалкогольні напої, табачні вироби Анна Пінкевич Drinks@novus.com.ua
Домашній побут, посуд, прилади, посуд для зберігання, засоби для домашнього декору, шкарпетки, спідня білизна, сад, город Охота-Омельяненко Ірина Nonfood2@novus.com.ua
Бакалія, сухі сніданки, снеки, консервація (солодка, м'ясна, овочева), хліб, чай, кава, горіхи, сухофрукти, торти Галина Григоричева Galina.Grigoricheva@novus.ua
Спорт, дозвілля, атрибутика для свята, іграшки, одяг, взуття Трухановска Тетяна Nonfood3@novus.com.ua
Директор з продажу Дмитро Москвічов Dmytro.Moskvichov@novus.com.ua
Керівник відділу реклами та комунікацій Ольга Попель Olga.Popel@novus.com.ua

Відправити комерційну пропозицію