Постачальникам

Директор департаменту категорійного менеджменту Світлана Данько Svitlana.Danko@novus.ua
Напої, тютюнові вироби Керівник відділу Анна Пінкевич Anna.Pinkevich@novus.ua
Міцні алкогольні напої Коробейко Павло Pavlo.Korobeiko@novus.ua
Вино Маєвська Олена Olena.Mayevska@novus.ua
Безалкогольні напоїМарія Слободян Mariya.Slobodian@novus.ua
Пиво, цигарки, слабоалкогольні напоїЄвген Курочка evgeniy.kurochka@novus.ua
ВТМ ( імпорт)Сергій Глинський Sergey.Glinskiy@novus.ua
Непродовольчі товариКерівник відділу Ірина Охота-Омельяненко Irina.Ohota-Omeljanenko@novus.ua
Побутова хімія, товари для тварин, паперові вироби, пакети Людмила Симонова Liudmyla.Symonova@novus.ua
Менеджер з власного імпорту Наконечна Тетяна Tetiana.Nakonechna@novus.ua
Дитячі іграшки, одяг, взуття, спорт, гриль, атрибутика для свят, садБалакіна Вікторія Viktoria.Balakina@novus.ua
Посуд, кухонне приладдя, декор, господарчі товари, товари для немовлят, автотовари, книги, преса, прилади табачні Ганна Грома  Anna.Groma@novus.ua
Текстиль, канцелярія, електротовари (лампи, батарейки, кабелі), хаусхолд, одноразовий посуд Ганна Грома Anna.Groma@novus.ua
Гастрономія Керівник відділу Валерій Нечитайло Valeriy.Nechitaylo@novus.ua
Ковбасні вироби, м’ясо, м’ясні вироби, власне виробництво Яна Фоміченко Yana.Fomichenko@novus.ua
Сир, маргарин, масло Євгенія Ковтонюк evgeniya.kraevskaya@novus.ua
Риба охолоджена, риба заморожена та рибні вироби, морепродукти, яйця, кулінарія постачальників Руслан Бабіч Ruslan.Babich@novus.ua
Молочні продукти Чорнухіна Ірина irina.chernuhina@novus.ua
Хліб, сушки, заморожені овочі та фрукти, заморожені напівфабрикати, морозиво, тортиЩепотіна Катерина Katerina.Zhutova@novus.ua
Овочі , фрукти, квіти, саджанці, насіння, солінняКерівник відділу Людмила БілоусLudmila.Belous@novus.ua
Овочі, грибиСтаровойтова СвітланаSvetlana.Starovoitova@novus.ua
Імпорт, банан, зеленьСтешенко НадіяNadiia.Steshenko@novus.ua
Фрукти, ягоди ,солінняШуть ТетянаTatyana.Shut@novus.ua
Шоколад, цукерки, дитяче харчування, солодощі Шпеньович Алла Alla.Shpenovych@novus.ua
Відділ Солодка бакаліяКерівник відділу Шаповалова Марина Marina.Shapovalova@novus.ua Кава, какао, чай, мюслі, каші, сухі сніданкиМарина Шаповалова Marina.Shapovalova@novus.ua Снеки, горіхи, сухофрукти, насіння, мучна кондитерка, спортивне харчуванняВолодимир Лебедєв Vladimir.Lebedev@novus.ua Цукерки, жувальні гумки, шоколадні плитки, батончики, фігурки, різні солодощі Шатило Яна Yana.Shatylo@novus.ua Менеджер з власного імпорту Домницька Юлія Yuliia.Domnytska@novus.ua
БакаліяКерівник відділу Майберов Всеволод Vsevolod.Mayberov@novus.ua
Прянощі, добавки для приготування їжі, супи, майонези, оцет, гірчиця, олія, дріжжіПанченко Ганна Anna.Panchenko@novus.ua
Консервовані овочі, фрукти та напівфабрикати, варення, мед, соуси, сгущене молокоПівторайко Вікторія Viktoriia.Pivtoraiko@novus.ua
Борошно, макаронні вироби, крупа, сіль, дитяче харчування, цукор, замінники, крохмаль, сода Кобзар Тетяна Tetiana.Kobzar@novus.ua
Відділ Власні торгові марки Бакалія, кондитеркаДмитрашина Ірина irina.dmitrashina@novus.ua ІмпортПрянікова Наталія Nataliia.Prianikova@novus.ua