Постачальникам

Директор департаменту категорійного менеджменту Світлана Данько Svitlana.Danko@novus.ua
Напої, тютюнові вироби Керівник відділу Анна Пінкевич Anna.Pinkevich@novus.ua
Міцні алкогольні напої Ірина Тимченко Irina.Timchenko@novus.ua
Вино Сергій Глинський Sergey.Glinskiy@novus.ua
Безалкогольні напої, пиво, цигарки, слабоалкогольні напоїМарія Слободян Mariya.Slobodian@novus.ua
Побутова хімія та косметика Керівник відділу Влад Базавлук Vladislav.Bazavluk@novus.ua
Косметика, товари для немовлят Охота-Омельяненко Ірина Irina.Ohota-Omeljanenko@novus.ua
Побутова хімія, товари для тварин, паперові вироби Тетяна Горбач Tatiana.Solodkaya@novus.ua
Непродовольчі товари Керівник відділу Любинська Ганна Anna.Lyubinskaya@novus.ua
Сезонні товари Вікторія Балакіна Viktoria.Balakina@novus.ua
Дитячі іграшки, одяг, взуття, спорт, гриль, атрибутика для свят, сад Тетяна Трухановська Tatiana.Trukhanovskaya@novus.ua
Посуд та прилади для сервірування, декор, господарчі товари, товари для немовлят, автотовари, книги, преса, приладдя тютюнові Олена Захарієва Elena.Zaharieva@novus.ua
Текстиль, канцелярія, електротовари (лампи, батарейки, кабелі), товари для догляду за оселею, одноразовий посуд Надія Стешенко Nadezhda.Steshenko@novus.ua
Швидкопсувні товари Керівник відділу Валерій Нечитайло Valeriy.Nechitaylo@novus.ua
Молочні продукти, сир, маргарин, масло Євгенія Ковтонюк Evgeniya.Kraevskaya@novus.ua
Риба охолоджена, риба заморожена та рибні вироби, морепордукти, кулінарія власне виробництво Віталій Змерзлий Vitaliy.Zmerzlui@novus.ua
Ковбасні вироби, м’ясо, м’ясні вироби Яна Фоміченко Yana.Fomichenko@novus.ua
Овочі , фрукти, квіти, саджанці, насіння, соління Людмила Білоус Ludmila.Belous@novus.ua
Хліб, хлібці, торти, тістечка, заморожені овочі, фрукти, ягоди, заморожені напівфабрикати, морозиво Руслан Бабіч Ruslan.Babich@novus.ua
Бакалія та кондитерські вироби Керівник відділу Галина Григоричева Galina.Grigoricheva@novus.ua
Консерви, борошняні кондитерські вироби, чай, кава Дмитро Макаров Dmitriy.Makarov@novus.ua
Сухі сніданки, крупи, макарони, снекова продукція, сухофрукти Володимир Лебедєв Vladimir.Lebedev@novus.ua
Консервація, соуси, спеції, товари для діабетиків Марина Шаповалова Marina.Shapovalova@novus.ua
Шоколад, цукерки, дитяче харчування, солодощі Вікторія Рубан KiRubanV@novus.com.ua
Менеджер з імпорту Сергій Рябцев Fruits@novus.ua
Менеджер по оптовій закупівлі Леся Архангельська Lesya.Arkhangelska@novus.ua
Директор з продажу Дмитро Москвічов Dmytro.Moskvichov@novus.ua
Керівник відділу реклами та комунікацій Бахіркіна Ірина irina.bakhirkina@novus.ua