Блог

 1. Допомагати дітям стало ще простіше - нова опція у Viber-боті та благодійний флешмоб!

  Ми вдосконалюємо процес збору коштів і робимо його максимально зручним для клієнтів. Відтепер окрім вже знайомої нашим відвідувачам опції допомоги – придбання наліпки чи магніту на касі, додалась ще одна – перерахування бонусів від покупок у Новус з карти лояльності або власних коштів з банківської картки за допомогою Viber-бота. Це доволі простий спосіб і не потребує особистої присутності у магазині.
 2. Святкуємо відкриття NOVUS на проспекті Леся Курбаса, 19

  Торгова площа магазину складає 800 квадратних метрів, у маркеті представлені всі відділи власного виробництва мережі «Майстри Смаку»: готові страви кулінарії, вироби пекарні, кондитерські смаколики, гаряча та охолоджена піца, гриль-продукція, власне копчення з м’яса та риби, а також охолоджене м'ясо, що попередньо не заморожувалось.
 3. ОГО - два за ціною одного! У NOVUS стартувала акція 1+1

  1+1 – це подвійна порція улюблених товарів вдома. Святкуйте разом з нами!
 4. В родині «Мі Маркетів» поповнення – новий малюк на проспекті Соборності, 17

  Незважаючи на невелику площу у 100 квадратних метрів, міні-маркет має безліч переваг: коли на вулиці холодно або спекотно, та не хочеться йти за продуктами далеко – Мі завжди поруч. Коли вдома закінчились всі припаси їжі, але кудись їхати не має часу або бажання – Мі знову поруч.
 5. Ще один NOVUS в центрі столиці – на Бессарабській площі, 2

  +1 NOVUS до копилки ребрендованих – цими вихідними центр столиці поповнився ще одним магазином мережі. Тож, тепер всі мешканці центрального Шевченківського району мають змогу завжди придбати свіжі та смачні продукти.
 6. Відкриття NOVUS на Метрологічній, 19

  Доволі просторий магазин, торгова площа якого складає 1350 квадратних метрів, має 14 кас, 7 з яких – лінійні, 6 – самообслуговування, 1 інфо. Остання обладнана кавовою машиною, аби можна було придбати ароматну каву швидко, навіть не заходячи до супермаркету. Все для вашої зручності.
 7. Вже другий NOVUS на Майдані Незалежності, 1 в ТЦ Глобус

  Кава, снеки у дорогу, смачні хот-доги – широкий вибір продукції для тих, хто поспішає, але бажає перекусити смачним та якісним представлений на інфо касах в магазині.
 8. NOVUS подовжує акцію «Посіпаки. Злови їх усіх!»

  На Ваші численні звернення NOVUS подовжує акцію «Посіпаки. Злови їх усіх!» до 4 жовтня 2021 року.
 9. NOVUS у селі Чайки, на вулиці Антонова, 2

  Новий магазин - це 2000 квадратних метрів, повних свіжих та смачних продуктів харчування та якісних товарів для дому.
 10. NOVUS запрошує у новий магазин на Дарницькій площі, 1

  Дніпровський район Києва поповнився новим магазином NOVUS, що відкрився після чергового ребредингу. Він знаходиться на Дарницькій площі, 1.