Чому нам довіряють?

Майстри смаку
  Майстерність – це коли талант поєднується з наполегливою працею. Майстрами можуть називатися лише ті, хто витратив роки на навчання і вдосконалення свого таланту. Ці люди точно знають, що потрібно, щоб створювати шедеври щодня. Ми приділяємо велику увагу відбору та контролю якості нашої продукції. Ця увага справедливо відмічена сертифікатом HACCP. Особливо ретельно ми контролюємо якість продукції, яку виготовляємо самі. Наше власне виробництво – це територія професіоналів найвищого рівня. Тут працюють справжні майстри своєї справи. Ці майстри і майстрині завжди були поруч. Ми пишаємося своїми майстрами, тому вирішив відзначити їх і об’єднати товари і продукти, над якими вони працюють, в окремий бренд – Майстри Якості.
Кулінарія – Готуємо свіже щодня
  Ми пропонуємо вам вишукану симфонію кулінарних композицій, що передають смакові гами різних країн. Наші майстри спеціально для вас відбирають найсмачніші рецепти домашніх страв. Ми беремо тільки свіжі та якісні продукти і регулярно оновлюємо асортимент.
Свіже м’ясо - Не заморожуємо
  Ніжна телятина, соковита свинина і баранина, дієтична яловичина, кролик і м'ясо птиці, нафаршировані ковбаски і шматочки маринованого шашлику. Все це - в мережі супермаркетів NOVUS.
Свіжа риба і морепродукти – Тільки охолоджуємо
  Асортимент рибних відділів NOVUS обрадує найвимогливіших гурманів. У наших магазинах на льоду тільки свіжа риба і морепродукти. Ми принципово не заморожуємо її, а привозимо в торгові точки свіжою і продаємо її охолодженою. Чудовий вибір делікатесів: омари, креветки, мідії, устриці та рапани.
Пекарня – Тепла випічка
  Щодня мережа супермаркетів NOVUS пропонує вам смачну випічку. З наших пекарень булочки і хліб потрапляють до вас всього за декілька хвилин, адже всі пекарні розташовані безпосередньо в супермаркетах.
Кондитерська – Натуральні солодощі
  Унікальні поєднання тортів і тістечок, приготованих виключно з натуральних інгредієнтів, подарують Вам чудові моменти. Неперевершена свіжість наших кондитерських ласощів гарантується бездоганною репутацією NOVUS.
Копчення – Власна коптильня
  Коптильні NOVUS працюють за технологією гарячого копчення – з використанням натурального диму від деревної тирси. Продукція гарячого копчення мають соковитий, насичений смак з димним ароматом і блискучою поверхнею.