Характер NOVUS

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні.
 
Перший супермаркет під такою вивіскою з’явився в Україні в 2009 році. Сьогодні загальна площа наших торговельних комплексів складає більше 170 000 кв.м. Торговельна площа супермаркетів NOVUS  - більше ніж 70 000 кв.м.
 
Торговельна мережа NOVUS – це високі європейські стандарти якості обслуговування та ведення бізнесу. Ми забезпечуємо нашим відвідувачам і покупцям високий рівень сервісу та комфорту.  Ми завжди відкриті для співробітництва з партнерами і постачальниками, які сповідують аналогічні цінності.
 
З 2013 року наша компанія співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку, котрий надав для мережі NOVUS 50 млн. доларів інвестицій на організацію сектору торгівлі продуктами харчування в Україні.
 
Щоденно більше ніж 5500 наших співробітників забезпечують якість та зручність для ваших покупок. Ми постійно турбуємося про наших покупців – про їх здоров’я, комфорт, економію часу та задоволення від відвідин магазину.
 
Торговельна мережа NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. Ми пропонуємо більше ніж 45 000 найменувань різноманітних категорій товарів (від продуктів та напоїв до одягу та садових інструментів) і широкий асортимент нашої ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного і прямого імпорту, який завозиться в Україну спеціально для нашої торговельної мережі. Крім того, в магазинах NOVUS – хороший вибір органічних екологічно чистих та дієтичних продуктів.
 
Мережа NOVUS  має сертифікат відповідності міжнародним стандартам ISO 9001:2015 та сертифікат НАССР, який підтвердив високі стандарти під час виробництва харчової продукції.
 
Яндекс.Метрика