Food for Ukraine продовжує допомогу в 2025

Food for Ukraine продовжує допомогу в 2025

У ці непрості часи кожна допомога стає для когось життєво важливою підтримкою. Завдяки благодійному фонду Food for Ukraine, створеному за ініціативи бенефіціара NOVUS Раймондаса Туменаса, тисячі українців уже відчули турботу та отримали продукти харчування, які допомогли їм вистояти у складні моменти.

І 2025 рік не став винятком: фонд продовжує свою місію, зосереджуючи зусилля на тих, хто найбільше потребує нашої уваги. Продовольчі набори вже зараз отримують внутрішньо переміщені особи, родини з дітьми, люди з обмеженими можливостями та мешканці прифронтових регіонів.

Кожен пакунок — це більше, ніж просто їжа. Це тепла підтримка, знак уваги й турботи. Ми віримо, що разом із небайдужими людьми можемо творити справжні дива.

Дякуємо, що ви з нами. Разом ми робимо важливу справу 💚

Інші новини NOVUS