STOLITSA GROUP і NOVUS надають 10 000 гуманітарних продуктових наборів для допомоги малозахищеним киянам

STOLITSA GROUP і NOVUS надають 10 000 гуманітарних продуктових наборів для допомоги малозахищеним киянам

Сьогодні, коли світ зіткнувся з викликом, який називають Коронавірус, і Україна також бореться за життя своїх громадян, компанії, пов'язані міцними партнерськими відносинами в бізнесі, вирішили об'єднати свої зусилля та можливості і в благодійній справі.

В сьогоднішніх реаліях люди похилого віку, люди, які мають обмежені можливості пересування, є найбільш вразливими верствами населення, адже будь-який контакт із зовнішнім світом може стати фатальним для них. Саме тому, компанії «Столиця Груп» і «НОВУС Україна», як соціально відповідальні представники бізнесу міста Києва, вирішили об'єднати свої можливості і відгукнутися на заклик Київської міської державної адміністрації приєднатися до ініціатив Єдиного центру координації дій для допомоги малозахищеним киянам, метою якого, в тому числі, є забезпечення цієї категорії мешканців столиці необхідними продуктами харчування.

В рамках співпраці компанії «Столиця Груп» і «НОВУС Україна» надають гуманітарну допомогу Єдиному центру допомоги при КМДА у вигляді 10 000 продуктових кошиків, кожен з яких, включає в себе набір найнеобхідніших продуктів харчування тривалого зберігання і непродовольчих товарів: хліб, свіжі овочі, крупи, макарони, олію, цукор, консервацію, засоби гігієни.

Перше відвантаження 400 продуктових наборів відбудеться 27.03.2020 р., після чого представники Центру здійснять передачу наборів тим, хто потребує допомоги. Надалі, мережа магазинів NOVUS буде відвантажувати по 400 наборів щодня протягом усього періоду дії карантину в Києві, а в разі його продовження, компанії і далі будуть надавати посильну допомогу.

Головний пріоритет роботи компанії «НОВУС Україна» сьогодні як оператора продуктового рітейлу – гарантувати безперебійність поставок товарів в магазини, щоб в нинішніх складних умовах забезпечити доступність продуктів харчування та супутніх товарів для кожного.

Репутація компанії «Столиця Груп», заснована на багаторічній успішній діяльності на ринку нерухомості, забезпечує їй і її клієнтам високу стійкість до будь-яких можливих ризиків. Компанія володіє достатніми фінансовими ресурсами для продовження будівництва і своєчасної здачі об'єктів. «Столиця Груп» робить все можливе для того, щоб введені карантинні заходи жодним чином не вплинули на темпи будівництва об'єктів, а всі будівельні роботи ведуться за графіком проекту виконання робіт.

Беручи участь у даній програмі «Столиця Груп» і «НОВУС Україна» спільними зусиллями прагнуть допомогти літнім людям залишатися вдома, щоб уберегти їх здоров'я, яке є головною цінністю для кожного з нас.

Будьте всі здорові!

Інші новини NOVUS