Звернення Директора з управління персоналом NOVUS Юлії Назарець

Звернення Директора з управління персоналом NOVUS Юлії Назарець

Директор з управління персоналом NOVUS Юлія Назарець закликає клієнтів дотримуватися правил, встановлених КМДА на період дії карантину:

Шановні клієнти,

нагадуємо вам, що згідно розпорядження Київської державної адміністрації усі заклади громадського харчування та продовольчої торгівлі, мають забезпечити низку профілактичних та протиепідемічних заходів щодо недопущення виникнення та поширення захворювання на гостру респіраторну хворобу covid-19.

До цього переліку зокрема відноситься наступне:

• забезпечити наявність споживачів у торгівельному приміщенні із розрахунку 1 особа на 10 кв. м;

• забезпечити заходи щодо дотримання санітарних норм, і не допускати до торгівельних приміщень осіб без засобів індивідуального захисту (масок);

• забезпечити відстань не менше 1 метра між відвідувачами в чергах до кас та/або терміналів самообслуговування.

Данні вимоги у чомусь позбавляють звичного комфорту, проте саме зараз вони необхідні задля безпеки працівників та покупців. Наразі у деяких магазинах з’являються непоодинокі випадки прояву необґрунтованої агресії від клієнтів по відношенню до персоналу магазину, який вимагає дотримання встановлених правил та обмежень.

Працівники магазинів NOVUS роблять усе можливе, щоб в існуючих складних умовах вийти на роботу, надати можливість клієнтам здійснити покупки необхідних товарів, застосовують заходи для безпеки здоров’я відвідувачів і персоналу ТЦ – виконують у повному обсязі усе необхідне під час карантину.

Просимо покупців свідомо поставитись до зазначених вимог і ні в якому разі не влаштовувати опору персоналу магазинів та службі охорони, коли вони не дозволяють заходити у магазини без засобів індивідуального захисту або великій кількості людей одночасно. Вони просто виконують свою роботу. Впевнені, що кожний свідомий громадянин зараз розуміє високий рівень небезпеки у країні.

Працівники нашої торговельної мережі сподіваються на повагу та розуміння клієнтів.

Дякуємо вам за неуклінне дотримання тимчасових обмежень, спрямованих на захист здоров’я громадян.

Інші новини NOVUS